Årsmøter (arkiv)

Årsfest

DSC_0948Lørdag 24.01 ble årsfesten for 2014 avholdt, dessverre ikke alle som kunne være til stede, men de som kom hadde med seg godt humør.

Vidar hadde med seg et utvalg fiske redskaper og Hans Martin mye utstyr for poeng fiske. Etter litt handling hadde vi medlemsmøte (referat), før vi fortsatte med premieutdeling for 2014.

Klubbmesterskapet (5 beste turer)

  1. 485,516 Hans Martin Hofgaard
  2. 483,079 Roar Grønås
  3. 469,015 Tor Haugen
  4. 457,171 Jan Ekenes
  5. 421,213 Tor Barm
  6. 370,104 Ole Løken
  7. 341,141 Vidar Magnusen
  8. 332,769 Harald Harridsleff
  9. 297,894 Asbjørn Johansen
  10. 295,532 Leif Berglund

Herreklassen (8 beste turer)

  1. 722,683 Roar Grønås
  2. 701,515 Hans Martin Hofgaard
  3. 647,202 Jan Ekenes

Dameklassen

  1.  94,523 Ragnhild Grøttheim

Juniorklassen

  1. 143,085 Oscar Bjørnerud

Lag konkuransen

  1. 1896,011 Hans Martin hofgaard, Tor Haugen og Kjell Røgenes
  2. 1868,962 Roar Grønås, Ole Løken og Steinar Kristiansen
  3. 1299,351 Jan Ekenes, Tormod Bjørnerud og George Halsey

Iddefjordmester (3 turer)

  1. 291,304 Jan Ekenes

Mat må alle helter ha og det ble dekket koldtbord med mye godt. Som vanlig mer enn nok mat selv etter noen runder. Vi lot loddene på vin gå runden,og trekning på de og på loddboka som har gått rundt på møtene ble trukket. Etter en hyggelig kveld løste laget seg opp og vi gleder oss til nye fisketurer og konkuranser i 2015.

—————————————————————————————————————————————————————–

Årsmøte avholdt Lørdag 25.01.2014

Gunnar Andersen, Klubbmester 2013

En underholdene kveld med vante aktiviteter er historie.

Her er et overblikk fra kvelden !

 

???????????????????????????????Overlegen seier til Gunnar Andersen med 4 Klubbtur seiere.

Tidligere i sessongen hadde han knallhard konkuranse av Roar Grønås som hadde 3 Klubbtur seiere. Han sakket litt akterut og endte som nr. 3.

Hans Martin Hofgaard hadde en veldig god avslutning på året og passerte Grønås og endte på  2.  plass.

Komplett liste finner du nederst i innlegget.

 

 

???????????????????????????????

Vinner av Dameklassen ble ikke overaskende Ragnhild Grøttheim. Ei dame som liker å være med på tur med gutta :-).

Hun var desverre eneste Dame med i år, men godt å ha Dame på resultatlisten.

 

 

 

 

???????????????????????????????

Juniorklassen ble vunnet av Oskar Bjørnerud, og han stakk dermed av med den store vandre pokalen.

Kjempe blid på bildet, noe han førøvrig er ellers også.

Vår andre junior i år, Sander Lomsdalen, startet litt seint i fjor, men i år regner jeg med en vennskapelig fight om «bøtta».

 

 

 

???????????????????????????????

Vinner av Størst fisk (Lange 23,58 kg) ble Roar Grønås, her sammen med Klubbvinnerne for 2013.

I lag konkuransen ble det en overlagen seier til trioen Gunnar Andersen, Roar Grønås og Vidar Magnusen.

Sistnemte var alt for opptatt av og feire seieren, og lot seg ikke fotografere.

 

 

Bildegalleri fra kvelden

 

—————————————————————————————————————————————————————–

 

Hans Martin Hofgaard klubbmester i 2012

Vårt hyggelige årsmøte med valg, middag, premiering og sosialt samvær ble avholdt lørdag 26. januar 2013 med ca. 30 deltakere.

Klubbmester ble Hans Martin Hofgaard.

Johan Unneberg vant Junior, Renate Unneberg vant klassen for Damer, mens Jan Ekenes var best i Herreklassen.

Størst fisk: Tor Haugen med en Lange på 20,00 kilo.

Protokoll – ÅrsberetningRegnskapFiskeresultater

Bildegalleri – Eurofoto (last ned eller kjøp papirkopier)

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————-

Vidar Magnussen (gullplakett), Hans M. Hofgaard (Herre), Karoline Ekenes (Junior), Jan Ekenes (Klubbmester)

Vidar Magnussen (gullplakett), Hans M. Hofgaard(Herre), Karoline Ekenes (Junior), Jan Ekenes (Klubbmester)

Jan Ekenes klubbmester 2011 (for andre året på rad)

Vårt hyggelige årsmøte med valg, middag, premiering og sosialt samvær ble avholdt lørdag 21. januar 2012 med ca. 30 deltakere.

Klubbmester: Jan Ekenes (for andre året på rad)

Karoline Ekenes vant Junior, mens Hans Martin Hofgaard var best i Herreklassen.

Størst fisk: Jan Ekenes med en Lange på 28,7 kilo.

Protokoll – Årsberetning – Regnskap – FiskeresultaterKort artikkel i Halden Arbeiderblad 3. februar 2012

Bildegalleri – Eurofoto (last ned eller kjøp papirkopier)

—————————————————————————————————————————————————————

Fra venstre: Tor Barm (delt seier Herre), Henrik O. Valle (Junior), Jan Ekenes (klubbmester), Tor Haugen (gullplakett)

Fra venstre: Tor Barm (delt seier Herre), Henrik O. Valle (Junior), Jan Ekenes (klubbmester), Tor Haugen (gullplakett)

Jan Ekenes klubbmester 2010

Vårt hyggelige årsmøte med valg, middag, premiering og sosialt samvær ble avholdt lørdag 22. januar 2011 med ca. 40 deltakere.

Klubbmester: Jan Ekenes.

Elisabeth Jensen vant Damer, Henrik Olav Valle vant Junior, og det ble delt seier i Herreklassen mellom Tor Barm og Jan Ekenes.

Størst fisk: Harald Harridsleff med Lange på 26,42 kilo.

Æresmedlem: Bertil Carlson fra Kungälv ble på årsmøtet utnevnt til æresmedlem.

Protokoll – Årsberetning

Æresmedlem Bertil Carlson

Regnskap – Fiskeresultater

Bildegalleri – originalformat 2592×1944 hos Eurofoto (last ned eller kjøp papirkopier)

Artikkel i Halden Arbeiderblad 24. januar 2011

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

fra venstre: John Harald Haraldsen, Gunnar Andersen, Elisabeth Jensen, Harald Harridsleff. Foran: Henrik Olav Valle

Fra venstre: John Harald Haraldsen, Gunnar Andersen, Elisabeth Jensen, Harald Harridsleff. Foran: Henrik Olav Valle

Årsmøtet for 2009 ble avholdt lørdag 23. januar 2010

Det ble delt seier i Klubbmesterskapet mellom Gunnar Andersen og John Harald Haraldsen (vant Herreklassen).

Beste Dame ble Elisabeth Jensen og Beste Junior var Henrik Olav Valle.

Størst fisk i 2009 tok Harald Harridsleff med en Lange på 8,54 kg.

Eneste endringen i Styret ble at Tor Haugen overtok som ny fisketuransvarlig.

Resultatliste, Regnskap, Årsberetning (side 1side 2),

ProtokollKort artikkel i Halden Arbeiderblad.

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

Klassevinnere 2008

Klassevinnere 2008

Årsmøtet for 2008 ble avholdt lørdag 24. januar 2009

Klubbmester (og vinner av Herrer) ble John Harald Haraldsen.

Beste Dame ble Elisabeth Jensen og Beste Junior var Karoline G. Ekenes.

Størst fisk i 2008 tok Hans Erik Mathisen – en torsk på 24,55 kg.

18 medlemmer var tilstede; 31 totalt til festmiddag.

Juniorer 2008

Juniorer 2008

Vegard Krog Petersen ble ny Leder, mens Elisabeth Jensen ble ny i Styret (som sekretær).

Resultatliste,

Regnskap,

Årsberetning,

Protokoll

——————————————————————————————————————————————————————————————————

Årsmøte for 2007 ble avholdt lørdag 26. januar 2008.

Klassevinnere 2007

22 medlemmer var tilstede.

Klubbmester (og vinner av Herrer) ble Jan Ekenes.

Beste Dame ble Elisabeth Jensen og Beste Junior var Bjørn Rino Ekenes.

Størst fisk i 2007 tok Leif Berglund – en torsk på 16,640 kg.

Wenche Ludvigsen tok gjenvalg som Leder, mens Ole Henning Løken ble ny i Styret (som kasserer).

Juniorer 2007

Juniorer 2007

Resultatliste,

Regnskap,

Årsberetning,

Protokoll

 

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————

 index_vinnere2007_storJohn Harald Haraldsen klubbmester 2007

På årsmøtet 27. januar ble årets vinnere utropt og premiert.

J. H. Haraldsen var suveren og ble klubbmester og vinner i herre-klassen.

Elisabeth Jensen seiret i Dame-klassen og Bjørn-Rino Ekenes vant Junior.

Størst fisk stakk Leif Berglund av med (Lange på 25,5 kg).

index_styre2007Klubbens «Grand Old Lady» Wenche Ludvigsen overtok formannsvervet.

Rune Andersen, Jan Ekenes, Leif Berglund og Vegard Krog Petersen fortsatte i styret, mens Tor Barm og Harald Harridsleff er nye koster.

Resultatliste – Regnskap – ÅrsberetningProtokoll

Artikkel i Halden Arbeiderblad 31. januar

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

2005: Resultatliste – Regnskap – Årsberetning – Protokoll

2004: Resultatliste – Regnskap – ÅrsberetningProtokoll

2003: Resultatliste – Regnskap – ÅrsberetningProtokoll

2002: Resultatliste – Regnskap – ÅrsberetningProtokoll

——————————————————————————————————————————————————————————————————–